GRY-OnLine.pl

darmowe gry internetowe

gry flash

Adventure Quest

darmowe gry internetowe
kolejna gra online

GRA ONLINE

Adventure Quest

gra dla wszystkich gra dla pojedynczego gracza 30 sekund angielskaOcena redakcji

Adventure Quest to doskonała pozycja dla każdego miłośnika gier RPG jak i przygodówek. Walczymy, podróżujemy pomiędzy królestwami i wioskami, handlujemy, a nawet toczymy rozmowy z NPC w karczmach. Gra jest niesamowicie rozbudowana i bardzo wciągająca, co pozwoli na nieustanną rozgrywkę na wiele, wiele dni.

jak grać, krótka instrukcja:

Rejestracja przebiega bezproblemowo, nie musimy wysyłać twórcom żadnych danych osobowych - wystarczy login i hasło. Interfejs jest wygodny i intuicyjny. Wyróżniający się przycisk "Battle Monsters" przenosi nas na arenę, gdzie stoczymy walkę z potworem o podobnych umiejętnościach. Pojedynek odbywa się w systemie turowym, co oznacza, że raz działamy my, a raz przeciwnik - możemy czarować, zadawać ciosy bronią białą lub używać rozmaitych napojów magicznych. Aby rozpocząć wędrówkę, należy kliknąć na "Travel", a następnie wybrać jedno ze znanych miast bądź zdecydować się na podróż w nieznane. Odwiedzając sklep możemy nabyć np. oręż.

Gra jest darmowa, jedynie dodatkowe funkcjonalności są płatne. Otrzymujemy dzięki nim więcej doświadczenia, mamy dodatkowe uzbrojenie, unikalne przedmioty i nie czekamy w kolejce do gry gdy serwer jest obciążony. Wiecej informacji w języku angielskim pod tym adresem http://www.battleon.com/help/. Zachęcamy też do lektury FAQ.

kategoria: gry przygodowe

typ: RPG

ocena graczy: 84% (4407 głosów)

popularność: 190297 graczy

wymagana dobra znajomość języka

data dodania: 7 lutego 2006


zgłoś niedziałający link