GRY-OnLine.pl

darmowe gry internetowe

gry flash

Pirates

darmowe gry internetowe
kolejna gra online

GRA ONLINE

Pirates

gra dla wszystkich gra dla pojedynczego gracza 5 minut angielskaOcena redakcji

Tocz bitwy morskie, handluj, podróżuj i po prostu rób wszystko to, na co tylko masz ochotę. Wciel się w kapitana pirackiego statku, aby pokazać, że to Ty rządzisz na tym obszarze i nie jest Ci straszne żadne zagrożenie.

jak grać, krótka instrukcja:


Kontrolę nad statkiem sprawujemy kursorami oraz Spacją (użycie armat). Wskaźnik w prawym górnym rogu pomaga nam określić porę dnia. Wciśnij M, aby obejrzeć mapę. S to ekran statystyk - dzięki niemu dowiemy się wszystkiego na temat naszego statku. Pod klawiszem P kryje się aktualnie transportowany ładunek. Ekran dyplomacji otwieramy D, natomiast menu główne - Ctrl + M.
Zacznijmy od zarzucenia w kotwicy w pobliskim porcie. W mieście możemy wykonać następujące czynności: oddać towar do przechowania (Bank), kupić materiały przeznaczone na handel (Shop), porozmawiać z gubernatorem (Governor), zatrudnić marynarzy (Tavern), ulepszyć statek (Ship Shop) oraz naprawić go (Shipyard).
Bitwy morskie to bardzo przyjemny element Pirates. Dla przypomnienia dodam, że strzały z armat oddajemy Spacją. Najlepiej jest atakować wroga będąc ustawionym do niego burtą, ponieważ na rufie i dziobie dział jest znacznie mniej.

kategoria: inne gry

ocena graczy: 76% (779 głosów)

popularność: 57400 graczy

wymagana znajomość języka

data dodania: 26 listopada 2006


zgłoś niedziałający link