GRY-OnLine.pl

darmowe gry internetowe

gry flash

Monster Master

darmowe gry internetowe
kolejna gra online

GRA ONLINE

Monster Master

gra dla wszystkich gra dla pojedynczego gracza 30 sekund angielskaOcena redakcji

Monster Master to oryginalna gra karciana. Liczy się nie tylko szczęście, ale również spore umiejętności przewidywania. Gra jest podzielona na tury, więc gracz każdorazowo ma czas na zastanowienie się nad następnym ruchem.

jak grać, krótka instrukcja:

Gra polega na pokonaniu przeciwnika za pomocą kart (akcji), które stanowią swego rodzaju broń. Jest ich całkiem sporo, z czego większość ma wartość ofensywną (przywołanie stwora czy atak magiczny skierowany w bestię przeciwnika). Niektóre karty mają angielskie opisy, stąd konieczność przynajmniej szczątkowej znajomości języka. Aby użyć jednej z nich, należy ją przeciągnąć na pole akcji (na to, które jest takiej samej wielkości). Istnieje także możliwość zaatakowania jednostki przeciwnika. W tym celu należy po prostu przeciągnąć na nią daną kartę. Co warte nadmienienia, w jednej turze wolno użyć tylko jednej akcji! Kiedy już karta zostanie zagrana, trzeba wcisnąć przycisk (strzałeczka) znajdujący się po prawej stronie ekranu, żeby dać szansę rywalowi.
Za pomocą suwaka "Deck Strenght" ustawiamy siłę kart. Im wyższa ta wartość będzie, tym lepsze będziemy dobierali my lub przeciwnik.
Klikając na "Use Custom Deck", trafimy do menu, w którym będziemy mogli wybrać ulubione i według nas, najlepsze karty. Ale skorzystanie z tej opcji zalecam tylko doświadczonym graczom.
Nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby zagrać ze znajomym na jednym stanowisku. Wystarczy zaznaczyć odpowiednią ikonkę w menu. Jeżeli zdecydujemy się na taki wariant, będziemy musieli zaczekać aż drugi gracz skończy swoją turę, co często może chwile potrwać. Dlatego też, warto wprowadzić swoje zasady, tj. ustalić limit czasowy.

kategoria: inne gry

typ: karciana

ocena graczy: 85% (435 głosów)

popularność: 22600 graczy

wymagana znajomość języka

data dodania: 13 maja 2007


zgłoś niedziałający link